FLORA U SJAJNOJ FORMI DOČEKUJE PARTIZAN: Sapinen blista u domaćem prvenstvu!

liga konferencija

Gostovanje u Estoniji neće biti tako lako crno-belima

Objavljeno: 18:55h

Najbolji strelac Flore nije igrao u Beogradu, ali u četvrtak će biti najveća opasnost po gol Partizana.

Markus Sepik, Rikardo Gomeš, FK Flora

Ekipa estonske Flore iz Talina nastavila je sa pobedama u tamošnjem šampionatu, a u meču 29. kola danas je kao gost savladala petoplasirani tim Legiona sa 2:0.

Rauno Sapinen se ponovo upisao u strelce, danas iz penala u 26. minutu, a osim vodećeg gola, upisao je i asistenciju u 72. minutu kada je iskusni Vasiljev postavio konačan rezultat.

Podsetimo, Flora će u četvrtak u meču petog kola Lige konferencija dočekati ekipu Partizana, a u odnosu na duel u Beogradu koji je Partizan dobio sa 2:0, tim iz Talina će biti jači upravo za Sapinena koji je i najbolji strelac ekipe sa 22 gola ove sezone u šampionatu Estonije.

Inače, Flora je posle 29. kola na drugom mestu na tabeli estonske lige sa 70 bodova, jedan manje, ali i uz meč manje u odnosu na vodeću Levadiju.