REMI U NOVOM PAZARU: Zanimljivu utakmicu su odigrali domaći tim i ekipa Saše Ilića!

superliga srbije 2. kolo

U zaostaloj utakmici 2. kola Linglong Superlige Srbije Novi Pazar i Čukarički su remizirali rezultatom 2:2 (2:1).

Na Gradskom stadionu u Novom Pazaru domaćin je dva puta imao prednost, ali su se Beograđani isto toliko puta spasavali poraza.

Najpre je goleadu sa "bele tačke" otvorio Almir Aganspahić u 30. minutu, da bi samo šest minuta kasnije Miladin Stevanović prvi put poravnao rezultat.

U drugom minutu nadoknade prvog dela Novopazarci su ponovo došli u prednost golom veziste Nemanje Mladenovića.

Tim Saše Ilića imao je dominaciju u drugom poluvremenu, kontrolisao posed i stvarao šanse, ali je do novog izjednačenja stigao tek u 84. minutu i to iz jedanaesterca.

Prekršaj je skrivio Vahid Zimonjić, a siguran sa 11 metara bio je Asmir Kajević za konačnih 2:2.

Novi Pazar je ostao poslednjeplasirani tim na tabeli, sada sa 11 osvojenih bodova, dok je Čukarički ostao treći sa 27 bodova.