ORLIĆIMA NI DVA GOLA RAZLIKE NIJE BILO DOVOLJNO: Albanija pred sam kraj ukrala Srbiji dva boda!

do 19. godina

Srbija je na poluvremenu vodila golom Nikole Mituljikića

Omladinska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno sa Albanijom 2:2 (1:0), u meču drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Srbija je vodila na poluvremenu, imala 2:0 na 10 minuta do kraja, ali je sve ispustila.

Albanci su uspeli da se vrate i odnesu veliki bod.

Srbija je na poluvremenu vodila golom Nikole Mituljikića.

On je pogodio u 42. minutu na asistenciju Motike.

Strelca prvog gola zamenio je napadač Crvene zvezde Marko Lazetić i upravo je on duplirao prednost.

Pogodio je u 77. minutu iz okreta sa deset metara i doneo 2:0.

Krsmanović je zatim u 82. minutu u padu izblokirao rukom centaršut i sudija je pokazao na penal.

Penal je odbranio golman Radničkog iz Kragujevca Ognjen Lukić, kada je nogom skinuo udarac Točija.

Nedugo zatim, glavom sa deset metara u 84. minutu pogađa Nerguti za 2:1.

Albanija postiže još jedan gol u 88. minutu za izjednačenje i bod.