Englezi razbili Škote u velikom derbiju, Prosinečki spušten na zemlju, 8 komada Pancera! (VIDEO)

4. KOLO KVALIFIKACIJA ZA SP

Azerbejdžan je posle dve pobede i remija pretrpeo težak poraz u Severnoj Irskoj, dok je Nemačka ubila nesrećni San Marino

Odigrano je 10 mečeva u četvrtom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, na kojima je palo možda i više golova nego što smo očekivali.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Prvi susret dana odigran je u Jermeniji, gde je Crna Gora prokockala 2:0 s poluvremena. Domaći tim je slavio u 94. minutu sa 3:2.

CRNOGORCI, ŠTA JE OVO? Na poluvremenu imali dobijenu utakmicu, a na kraju doživeli ŠOK u 94. minutu! (VIDEO)

Norvežani su pretrpeli "dupli poraz", pošto je posle mlade selekcije i seniorska poražena. Češka je slavila sa 2:1, dok su Danci preslišali Kazahstan sa 4:1.