IZ SVLAČIONICE MIDTJILANDA PROTIV ZVEZDE GRMELE PSOVKE! (VIDEO)

MOTIVATOR

Dobar deo meča crveno-beli igrali sa jednim igrače manje, da bi pred sam kraj duela ostali sa devetoricom igrača

Objavljeno: 12:56h

Poraženi su fudbaleri Crvene zvezde od Midtjilanda u Beogradu 1:0 (0:0) u utakmici četvrtog kola F grupe Lige Evrope.

U 12. minutu meča crveo-beli su ostali bez Degeneka koji je dobio crveni karton, da bi gosti u 56. minutu kada je posle slobodnog udarca Evandera lopta pogodila Gelora Kangu i završila u mreži iza Milana Borjana.

Prethodno je na poluvremenu trener Mirjilanda Bo Hendriksen održao govor igračima uz psovke i motivisao ih da igraju bolje.

- Mi ne možemo da imamo bolju je*enu šansu nego sad. Nastavite da pritiskate i strpljenje. Razvucite ih po terenu razbijte. Treba nam jeb*ena pobeda - rekao je trener danske ekipe.