U DUELU RADNIČKIH SLAVIO ONAJ IZ KRAGUJEVCA: Gosti do pobede stigli preko penala!

superliga srbije 13. kolo

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su danas na svom terenu ekipu Radničkog iz Kragujevca sa 2:1, u zaostalom meču 13. kola Super lige Srbije.

Gosti su poveli golom Uroša Blagojevića u šestom minutu, a tri minuta kasnije niški tim je izjednačio preko Stefana Mitrovića.

Pobedu domaćem timu doneo je Miljan Škrbić iz penala u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Ekipa iz Niša je deveta na tabeli Super lige Srbije sa 20 bodova, dok je tim iz Kragujevca 13. sa 14 bodova.

U sledećem kolu niški klub dočekuje Spartak iz Subotice, a Radnički iz Kragujevca na svom terenu igra protiv Mladosti iz Lučana.