SJAJNA UTAKMICA BIVŠEG FUDBALERA PARTIZANA: Takuma Asano asistent u pobedi Bohuma nad Ajntrahtom!

bundesliga

Japanac imao važnu ulogu u trijumfu Bohuma

Fudbaleri Bohuma savladali su Ajntraht kod kuće minimalnim rezultatom u okviru devetog kola Bundeslige.

Prvi gol na meču postigao je Deni Blum u trećem minutu igre na asistenciju nekadašnjeg igrača Partizana Takume Asana.

Japanski internacionalac je najpre sjajno primio loptu, a potom pasom zabišao protivničku odbranu. Blum nakon toga nije imao zahtevan posao.

Takuma Asano

Igrači Ajntrahta imali su veliku priliku samo osam minuta kasnije, ali Gonsalo Pasijensija nije bio precizan nakon jedanaesterca.

Tačku na ovaj meč postavio je Sebastijan Polter golom u nadoknadi drugog poluvremena.

Srpski internacionalac Filip Kostić odigrao je čitav meč za ekipu iz Frankfurta i nije ostavio poseban utisak. Štaviše, zaradio je i žuti karton.

Bohum u narednom kolu igra sa Augzburgom, dok Ajntraht dočekuje Lajpcig.

Bundesliga, 9.kolo Nedelja Keln – Leverkuzen 2:2 (0:2) Modest 62, 83 – Šik 15, Belarabi 17 Štutgart – Union Berlin 1:1 (0:1) Fagir 90+3 – Avoniji 31 Bohum – Ajntraht Frankfurt 1:0 (1:0) Blum 3

Bajern – Hofenhajm 4:0 (2:0) Gnabri 16, Levandovski 30, Čupo-Moting 82, Koman 87 Arminija – Dortmund 1:3 (0:2) Klos 87p – Džan 31p, Humels 45, Belingem 72 Lajpcig – Grojter Firt 4:1 (0:1) Poulsen 47, Forsberg 53p, Soboslaj 65, Novoa Ramos 88 – Hrgota 45p Volfsburg – Frajburg 0:2 (0:1) Lajnhart 27, Holer 68 Herta – Menhengladbah 1:0 (1:0) Rihter 40

Petak Majnc – Augsburg 4:1 (3:0) Onisivo 10, Bel 15, Burkardt 26, 71 – Zekiri 69