ČELSI DO VRHA NAPUNIO MREŽU NORIČA: Plavci na svom stadionu brojali čak do sedam!

premijer liga 9. kolo

Do kraja dana nas očekuje još pet utakmica

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas na svom terenu ekipu Čelsija sa ubedljivih 7:0, u utakmici devetog kola Premijer lige.Trostruki strelac za pobednički tim bio je Mejson Maunt, koji je mrežu Noriča pogadjao u osmom, 85. sa penala i u 91. minutu.

Strelci za Čelsi u prvom poluvremenu bili su i Kalum Hadson-Odoi u 18. i Ris Džejms u 42. minutu, dok je u nastavku Ben Čilvel zatresao mrežu gostujućeg tima u 57. minutu, pre nego što je Maksimilijan Džejms Arons postigao autogol u 62. minutu.

Posao Noriču bio je dodatno otežan od 65. minuta pošto je Benjamim Gibson zaradio drugi žuti karton.

Čelsi se posle sedme pobede u šampionatu učvrtstio na prvom mestu na tabeli sa 22 boda, dok je Norič poslednji sa samo dva osvojena boda.

U narednom kolu, Čelsi će gostovati Njukaslu, dok će Norič dočekati Lids.

Premijer liga, 9. kolo:

Subota

Čelsi - Norič 7:0 (Maunt 8, 85, 90+1, Hadson-Odoi 18, Džejms 42, Čilvel 57, Arons 62ag 16.00 Kristal Palas - Njukasl