SRBIN SPASAO DINAMO OD PORAZA U DERBIJU: "Modri" u završnici izvukli važan bod!

modri slave srbina

Uzbudljiv meč u derbiju šampionata Hrvatske

Objavljeno: 20:12h

Fudbaleri Rijeke i zagrebačkog Dinama remizirali su 3:3 u derbiju hrvatskog šampionata.

Neverovatno je šta je ispustila Rijeka na Rujevici! Imala je tri gola na poluvremenu, a onda su "modri" uspeli da se vrate u dramatičnom nastavku.

I to u režiji srpskog napadača Komnena Andrića, koji je postigao izjednačujući gol osam minuta pre kraja.

Učinio je to udarcem glavom i sprečio da Rijeka pobegne Dinamu četiri boda, uz meč više.

FK Dinamo Zagreb

Riječani su vodili 3:0 posle blistavih 45 minuta kada su pogađali Josip Drmić dva puta i jednom Darko Velkovski i činilo se da neće biti dileme oko pobednika.

Međutim, Dinamo je dobio dva penala u periodu od samo sedam minuta i oba je realizovao Bruno Petković.

Jurio je hrvatski šampion izjednačenje, VAR je poništio Mislavu Oršiću gol, a onda se "javio" Andrić, bivši napadač OFK Beograda.

Ušao je na poluvremenu i u samom finišu postigao jako bitan gol, drugi u sezoni i to tek na drugom meču.

Do sada je bio u zapećku... Ovim je sigurno poboljšao svoj status i "kupio" više minuta.