ZVEZDA U KOMBINOVANOM SASTAVU PROTUTNJALA PAZAROM: Prvenac Dragovića, "lepotica" Kataija i projektil Sanoga!

superliga srbije

Zvezda sada ima 23 boda iz prvih devet kola, dva manje od lidera Partizana

Objavljeno: 18:10h

Crvena zvezda je i pored kadrovskih problema sa lakoćom slavila na gostovanju Novom Pazaru u 10. kolu Superlige Srbije - 4:0 (3:0).

Aktuelni šampion je poveo već u trećem minutu kada je svoj prvi gol u crveno-belom dresu postigao Aleksandar Dragović.

Aleksandar Katai je potom divno izveo slobodan udarac u 14. minutu i matirao Vujanca koji je već u 20. minutu po treći put vadio loptu iz mreže posle izvrsnog šuta sa distance Sekua Sanoga.

FK Crvena zvezda, Aleksandar Katai, Dejan Stanković

To je bio drugi gol fudbalera iz Obale slonovače u ovosezonskoj Superligi, a u nastavku je do prvenca stigao Lois Dioni.

FK Crvena zvezda, Lois Dioni

On je u 68. minutu neodbranjivo izveo penal, ali iz ponovljenog pokušaja. Prvo mu je Vujanac odbranio udarac, ali je s obe noge iskoračio van gol-linije pre nego što je napadač Zvezde šutirao.

Jedina briga Stankovića mogla bi da bude eventualna povreda Mirka Ivanića koji je zamenjen na poluvremenu a u prvom delu igre je dobio neugodan udarac.

FK Crvena zvezda

Zvezda sada ima 23 boda iz prvih devet kola, dva manje od lidera Partizana, dok je Pazar pretposlednji sa sedam bodova iz deset utakmica.