NAPOLI NEMILOSRDAN NA GOSTOVANJU: Remi između braće Milinković-Savić u Torinu (FOTO)

SERIJA A, 5. KOLO

Roma je bila bolja od Udinezea 1:0

Objavljeno: 00:39h

Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima ekipu Sampdorije sa 4:0, u utakmici petog kola italijanske Serije A.

Napoli je upisao i petu pobedu od početka šampionata. Viktor Osimen je doneo prednost Napoliju u desetom minutu, da bi na 2:0 povisio Fabijan Ruis. Asistent kod oba pogotka bio je Lorenco Insinje. Osimen je posle pet minuta igre u drugom poluvremenu postigao svoj drugi gol na meču, a ubedljivu pobedu potvrdio je Pjotr Zjelinski u 59. minutu.

Ekipa Napolija će u narednom kolu dočekari Kaljari, dok će Sampdorija ići u goste Juventusu.

Fudbaleri Torina i Lacija odigrali su nerešeno 1:1. Torino je poveo u 76. minutu golom Marka Pjace, a izjednačenje i bod Laciju doneo je Ćiro Imobile sa penala u 91. minutu.

Fudbalere Lacija u šestom kolu Serije A očekuje gradski derbi protiv Rome koja je u četvrtak na svom terenu savladala Udineze sa 1:0. Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Tami Ejbraham u 36. minutu.