ARSENAL KAO NEKADA: Prelepa akcija i gol petom Nketije podsetili navijače "Tobdžija" na slavna vremena! (VIDEO)

evo žoge bonito

Venger bi bio ponosan

Objavljeno: 16:07h

Fudbaleri Arsenala sinoć su se bez većih problema plasirali u naredno kolo engleskog Liga kupa.

Izabranici Mikela Artete su rutinski slavili protiv niželigaša AFC Vimbldona rezultatom 3:0.

Topdžije su dominirale od prvog do poslednjeg minuta meča, što na kraju krajeva i rezultat govori i tako vezali treću pobedu u svim takmičenjima bez primljenog gola, nakon očajnog otvaranja sezone.

FK Arsenal, Edvard Nketija, Edi Nketija, Sedrik Soareš

Goste je sinoć načeo Aleksandr Lakazet koji je u 11. minutu pogodio sa bele tačke, a kasnije su ih dokrajčili Emil Smit-Rou i Edvard Nketija.

Najljepši trenutak meča viđen je prilikom trećeg gola za Arsenal kada je pomenuti Nketija efektno pogodio petom nakon divne akcije po desnoj strani i centaršuta Sedrika Soareša. Ta akcija i završetak iste navijače Arsenala je vratila u neka bolja i srećnija vremena kada je ovaj tim harao Premijer ligom pod vođstvom legendarnog Arsena Vengera.

Pogledajte OVDE kako je to izgledalo. Uživajte!