OSMA POBEDA PARTIZANA: Stanojevićev kombinovani sastav savladao Mladost u Lučanima (FOTO)

SUPERLIGA, 10. KOlO

Strelci za crno-bele bili su Rikardo Gomeš i Ivan Obradović

Objavljeno: 20:11h

Fudbaleri Partizana pobedili su u Lučanima ekipu Mladosti sa 2:0, u utakmici desetog kola Superlige Srbije. Golove za nova tri boda Partizana postigli su Rikardo Gomeš u trećem i Ivan Obradović u 38. minutu.

Partizan je upisao osmu pobedu od početka šampionata i prvi je na tabeli sa 25 poena. Na drugoj strani, Mladost je doživela i sedmi poraz i poslednja je na tabeli sa četiri osvojena boda.

Crno-beli su od početka meča u Lučanima kontrolisali igru, pa su poveli već u trećem minutu kada je Rikardo, posle prodora Obradovića po levom boku i centaršuta, glavom pogodio mrežu Mladosti. Bio je ovo deseti gol Rikarda na devetom superligaškom meču.

Izabranici Aleksandra Stanojevića su nakon toga nastavili da napadaju i stvaraju šanse, a prednost su duplirali u 38. minutu. Obradović, asistent kod prvog, bio je strelac drugog gola za crno-bele nakon što se najbolje snašao posle kornera.

FK Partizan, FK Mladost Lučani

U nastavku meča bilo je prilika na obe strane, ali se rezultat nije menjao.

Partizan u narednom kolu Superlige Srbije dočekuju subotički Spartak, dok će Mladost gostovati Voždovcu.