AUTOGOL SKUPO KOŠTAO KOLUBARU: Vojvodina ostvarila četvrtu pobedu u prvenstvu

SUPERLIGA, 10. KOLO

Tim iz Lazarevca doživeo je šesti poraz

Objavljeno: 21:28h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu u Novom Sadu Kolubaru sa 2:1, u utakmici 10. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je povela autogolom Uroša Đuranovića u 14. minutu, a prednost je udvostručio Nikola Simić pogotkom u 52. minutu. Konačan rezultat postavio je Nemanja Andrić golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Novosadski tim se posle četvrtog trijumfa popeo se na peto mesto na tabeli sa 15 bodova, uz utakmicu manje. Kolubara je pretrpela šesti poraz i 10. je na tabeli sa 10 bodova.

Danas je trebalo da se igraju i utakmice Radnički Niš - Metalac i Radnik - TSC, ali su one odložene zbog bolesti brojnih igrača.

Superliga, 10. kolo:

Utorak: Vojvodina Novi Sad - Kolubara Lazarevac 2:1 Đuranović 14. autogol, Simić 52 – Andrić 90+1

Sreda: 15,30 Radnički 1923 Kragujevac - Novi Pazar 17,30 Napredak Kruševac - Čukarički 17,30 Spartak Subotica - Proleter Novi Sad

Četvrtak: 17,55 Mladost Lučani - Partizan 20,00 Crvena zvezda - Voždovac

Odloženo: Radnik Surdulica - TSC Bačka Topola Radnički Niš - Metalac Gornji Milanovac