ĐURIČIĆEV SASUOLO PORAŽEN KOD KUĆE: U Engleskoj remi Njukasla i Lidsa (FOTO)

UZBUDLJIVO VEČE ŠIROM EVROPE

U dresu Torina srpski fudbaleri Vanja Marinković - Savić i Saša Lukić odigrali su ceo susret

Objavljeno: 01:12h

Fudbaleri Torina pobedili su u gostima Sasuolo sa 1:0, u četvrtom kolu italijanske Serije A.

Strelac pobedonosnog gola bio je Marko Pjaca u 83. minutu. U dresu Torina srpski fudbaleri Vanja Marinković - Savić i Saša Lukić odigrali su ceo susret, dok je u ekipi Sasuola Filip Đuričić izmenjen u 87. minutu.

Njukasl i Lids odigrali su nerešeno 1:1, u petom kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Lids golom Rafinje u 13. minutu, da bi izjednačenje Njukaslu doneo Alan Sen Maksimena golom u 44. minutu.

Fudbaleri Herte pobedili su kao domaćini Grojter Firt sa 2:1, u petom kolu nemačke Bundeslige.

FK Herta

Gosti su poveli golom Branimira Hrgota iz penala u 57. minutu. Herta je izjednačila u 61. minutu golom Jirgena Ekelenkampa, da bi do pobede stigla autogolom Maksmilijana Bauera u 79. minutu.

Fudbaleri Kadisa pobedili su u gostima Seltu sa 2:1, u petom kolu španske La Lige.

Golove za Kadis postigli su Čoko Lozano u 38. i Alfonso Espino u 43. minutu, dok je strelac za Seltu bio Santi Mina u 65. minutu susreta.