SVE JE LAKŠE KADA MITROVIĆ REŠETA: Srpski fudbaler lansirao Fulam na čelo tabele (FOTO)

gol mašina

Tim iz Londona u narednom kolu dočekuje ekipu Redinga

Objavljeno: 00:17h

Londonski Fulam deklasirao je Birmingem na gostovanju 4:1 u meču sedmog kola Čempionšipa.

Birmingem je načeo Denis Odoi već u 10. minutu, da bi minut pred kraj prvog poluvremena bio dosuđen penal za goste. Očekivano, odgovornost je preuzeo Aleksandar Mitrović i postigao gol.

Samo devet minuta po povratku sa odmora još jedan udarac za publiku na stadionu "Sent Endrjuz". Hari Vilson je na asistenciju Natanijela Šalobe povisio na 0:3, a potpuni nokaut zadao je Aleksandar Mitrović u 83. minutu.

Birmingem je do kraja postigao počasni gol sa bele tačke, a strelac je bio Troj Dini u 87. minutu.

Fulam se ovom pobedoom vratio na čelo tabele, a u narednom kolu dočekuje ekipu Redinga.