TOTENHEM VIŠE NIJE NEPOGREŠIV: Kristal Palas stigao do prve pobede u u Premijer ligi, Milivojević ponovo na terenu!

premijer liga 4. kolo

Fudbaleri Kristal Palasa zabeležili su danas prvu pobedu u novoj sezoni, pošto su na svom terenu bili bolji od Totenhema sa 3:0, u prvoj utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Golove za Kristal Palas postigli su u 75. minutu sa penala i Odnon Eduar u 84. i 93. minutu.

Palas je stigao do prve pobede u novoj sezoni i trenutno sa pet osvojenih bodova zauzima 11. mesto na tabeli Premijer lige. Na drugoj strani, Totenhem je doživeo prvi poraz, ali je za sada prvi na tabeli sa devet bodova.

Kristal Palas je bio bolji rival tokom celog meča, dok je Totenhem posle prvog poluvremena bez ijednog šuta u okvir gola u drugom uputio dva ka golu protivnika.

Posao Totenhemu je bio dodatno otežan nakon što je Džafet Tanganga u 58. minutu dobio drugi žuti karton.

On je samo nekoliko minuta ranije zaradio prvi jer je, nakon nedosudjenog prekršaja za Totenhem, oštro srušio Vilfrida Zahu koji nije želeo da izbaci loptu iz igre. Usledilo je koškanje na terenu, posle čega je sudija pokazao žute kartone i Tangangi i Zahi.

Kristal Palas je poveo u 75. minutu golom Zahe sa bele tačke, nakon što je Ben Dejvis igrao rukom u kaznenom prostoru.

Na 2:0 povisio je Eduar u 84. minutu, samo 26 sekundi pošto je ušao u igru i tako debitovao za Kristal Palas, a isti igrač je potvrdio pobedu domaćeg tima pogotkom u 93. minutu.

Srpski fudbaler Luka Milivojević ušao je u igru za domaći tim u 67. minutu.

Fudbaleri Kristal Palasa će u narednom kolu gostovati Liverpulu, dok će Totenhem dočekati Čelsi.