START ZA ZATVOR: Pravo je čudo da MESI nije završio sezonu nakon stravičnog prekršaja! (VIDEO)

BRUTALNO

Mesi je vrlo lako mogao da završi sezonu nakon faula koji je nad njim sinoć napravljen

Pobeda Argentine nad Venecuelom ostala je u senci divljačkog starta Adrijana Martineza nad Leom Mesijem.

Dugo se Mesi previjao od bolova, a pomoć mu se ukazivala pet minuta. Za to vreme je urugvajski sudija pregledao snimak i potom je Martinezu pokazao crveni karton.

U igri je ukupno proveo sedam minuta, pošto je u 25. zamenio Velaskeza.

Argentina je slavila u Venecueli s 3:1 (1:0). Strelci za goste bili su Lotaro Martinez u 45+2 i Korea u 71. i 74, dok je počasni pogodak za domaćina postigao Soteldo u četvrtom minutu nadoknade vremena.