TRILER U DORTMUNDU: Hofenhajm izjednačio u 90', Holand ih srušio u 91' i doneo prvo mesto Borusiji!

bundesliga, 3. kolo

Borusija Dortmund će zahvaljujući ovom trijumfu prenoćiti na čelu Bundeslige

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su večeras na svom terenu Hofenhajm sa 3:2, u trećem kolu Bundeslige.

Golove za Borusiju su postigli Đovani Reina u 49, Džud Belingem u 69. i Erling Holand u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Strelci za Hofenhajm bili su Kristof Baumgartner u 61. i Munas Dabur u 90. minutu.

Erling Holand, Borusija Dortmund

Posle tri kola, Borusija je zabeležila dve pobede i jedan remi, dok je Hofenhajm je upisao po jednu pobedu, remi i poraz.

U narednom kolu, Borusija će gostovati Bajer Leverkuzenu, dok će Hofenhajm dočekati Majnc.