Zvezda se dugo mučila, ali nije dozvolila iznenađenje Borči u Kupu! (VIDEO)

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča možete pratiti uživo uz naš "lajv blog"
Objavljeno: 18:04h

KRAJ MEČA!

17:50 - Orlandić postavlja konačnih 3:0 sa bele tačke!

17:42 - Sada se sve smirilo, stali su i jedni i drugi, samo se čeka konačni zvižduk.

17:32 - GOOOOOOOOOOOL! UGO VIJEIRA JE DUPLIRAO, BSK NIJE USPEO DA IZDRŽI PRITISAK!

17:29 - GOOOOOOOOOOOL! SLAVOLJUB SRNIĆ JE DONEO PREDNOST ZVEZDI!

17:27 - Andrija Luković je u nizu promašaja isplivao, i za sada uputio najbolji udarac. Iz slobodnjaka je pogodio stativu!

17:16 - Iz očiglednog ofsajda Plavšić je uposlio Vijeiru na nekih 10 metara, ali je Portugalac očajno gađao gol Bogdanovića.

17:09 - Još jedna velika šansa za Zvezdu, Vijeira umalo da donese prednost prvaku.

17:07 - Zvezda je očigledno ozbiljnije shvatila da je bitno da se ne uđe u penal završnicu, pa je preko Andrije Lukovića ozbiljnije pripretila BSK-u.

17:05 - POČELO JE DRUGO POLUVREME!

16:48 - KRAJ PRVOG POLUVREMENA! BSK JE BIO BLIŽI GOLU!

16:37 - Ovako dosadan meč nismo očekivali... Bliži se završnica prvog poluvremena.

16:29 - Andrija Luković je prvi pripretio ka golu gostiju, ali bez ikakve opasnosti po Bogdanovića.

16:20 - I posle 20 minuta meča, Zvezda je bez prave šanse, dok BSK gleda da drži loptu na sredini terena.