Zvezda se dugo mučila, ali nije dozvolila iznenađenje Borči u Kupu! (VIDEO)

1/8 finala kupa srbije

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča možete pratiti uživo uz naš "lajv blog"
Objavljeno: 18:04h

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fudbaleri Crvene zvezde izborili su plasman u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su salvadali BSK iz Borče sa 3:0.

Sivilo na Marakani prekinuto za 120 sekundi: Srnić i Vijeira ekspresno razbili zid BSK Borče! (VIDEO)

Rezultat je došao tek posle 68 minuta sive i bezidejne igre, a pritisak koji su stvorili šampioni doneo je ubedljivi trijumf.

VELIKO RAZOČARENJE: Delije, Zvezda ovo nikako nije očekivala od vas! (FOTO)

Gosti su bili bolji, na iznenađenje svih u prvom poluvremenu i stvorili par dobrih prilika, ali im je falilo sreće.

Drugo poluvreme, drugo lice favorita. Zvezda je nanizala pregršt prilika od kojih je konačno gol došao kada je na odbitak od stativu natrčao Slavoljub Srnić.

Svega 120 sekundi kasnije dobru loptu iskoristio je Ugo Vijeira, koji je duplirao prednost.

U samom finišu Petar Orlandić je sa bele tačke postavio konačnih 3:0.

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča možete pratiti uz naš dobro poznati "lajv blog".