BRILJANTNO VEČE GOSTUJUĆIH TIMOVA: Voždovcu jedan pogodak bio dovoljan za pobedu

superliga, 6. kolo

Mladost je ostala zakucana na dnu tabele posle poraza od Radnika

Objavljeno: 23:31h

Fudbaleri Radnika pobedili su kao gosti Mladost u Lučanima sa 2:0, u prvoj utakmici šestog kola Superlige Srbije.

Radnik je u rasponu od samo 11 minuta, na startu drugog poluvremena, rešio pitanje pobednika, a strelci su bili Milovanović i Subotić.

Mladost ima svih pet poraza i poslednja je na tabeli prvenstva, dok je Radnik zabeležio drugu pobedu.

Fudbaleri Voždovca pobedili su Metalac u gostima sa 1:0, u šestom kolu Superlige Srbije.

Strelac gola koji je timu iz Beograda doneo tri boda u Gornjem Milanovcu bio je Nikola Vujnović u 62. minutu.

Voždovac sada ima po tri pobede i poraza, dok je Metalac sakupio četiri boda.

Superliga, 6. kolo

Petak:

Mladost Lučani – Radnik Surdulica 0:2 (0:0) Milovanović 49, Subotić 59 Metalac Gornji Milanovac – Voždovac 0:1 (0:0) Vujnović 61