U STILU NAJVEĆIH MAJSTORA: Darko Lazović postigao spektakularan gol iz slobodnog udarca (VIDEO+FOTO)

KAKAV POGODAK

Fudbaleri Verone savladali su Katancaro 3:0 u meču koji je odigran u okviru Kupa Italije

Objavljeno: 12:05h

Fudbaleri Verone su na sjajan način započeli novu sezonu pošto su rutinski savladali Katancaro sa 3:0 u meču koji je odigran u okviru Kupa Italije.

Sve je na ovom meču bilo rešeno već u prvom poluvremenu kada su golove postigli Ginter i Facio.

Konačan rezultat meča postavio je Darko Lazović koji je postigao spektakularan gol iz slobodnog udarca u 42. minutu susreta.

Lazović je sa nekih 25 metara udaljenosti šutirao snažno i na izuzetno efektan način savladao golmana protivničkog tima.