JOVIĆ ZAIGRAO U POBEDI REALA: Anćeloti na trijumfalan način otvorio sezonu!
Primera, Foto: Profimedia

španska liga

Za domaći tim od 90. minuta igrao je srpski fudbaler Aleksandar Sedlar

Objavljeno: 23:56h

Fudbaleri Majorke i Betisa odigrali su večeras na Majorki nerešeno 1:1, u meču prvog kola španske Primere. Brajan Olivan doveo je domaći tim u vodjstvo golom u 25. minutu, a bod ekipi iz Sevilje doneo je Huanmi u 59. minutu.

Za domaći tim od 90. minuta igrao je srpski fudbaler Aleksandar Sedlar.

Kadiz i Levante odigrali su takodje nerešeno 1:1.

Tim iz Valensije poveo je golom Hose Luisa Moralesa u 39. minutu, a bod domaćoj ekipi doneo je Alfonso Espino u sedmom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Fudbaleri madridskog Reala su rezultatom 4:1 pobedili Deportivo Alaves u prvom kolu španske LaLige.

Izabranici Karla Anćelotija su na najbolji način počeli novu sezonu – pobedom od 4:1.

Iako deluje da su Madriđani lako pobedili Deportivo Alaves, nije tako bilo, pogotovo u prvom poluvremenu u kom golova nije bilo.

Da ne dođe do bespotrebne drame pobrinuo se Karim Benzema koji je na asistenciju Edena Azara već u 48. minutu pogodio za vođstvo od 1:0.

Nije dugo prošlo dok Real nije duplirao prednost, pošto je Luka Modrić pronašao Naća Fernandesa i ovaj pogodio za 2:0, a na 3:0 je samo šest minuta kasnije povisio Karim Benzema.

Uzbuđenju nije došao kraj. Deportivo Alaves je imao i penal u 65. minutu i Hozelu ga je pretvorio u gol i smanjio na 3:1.

Srpski fudbaler Luka Jović dobio je šansu od 89. minuta, ali bilo je premalo vremena da se upiše u strelce, da bi u 92. minutu Vinisijus pogodio za konačnih 4:1.

U subotu uveče je u istom terminu odigran još jedan meč, a tamo Osasuna i Espanjol su odigrali remi bez golova.