PREKINUT KRSTAJIĆEV NIZ: I to penalom u 97. MINUTU!
Mladen Krstajić, Foto: Srđan Stevanović/Starsportphoto

super liga srbije

Fudbaleri TSC-a i Radničkog iz Kragujevca odigrali su danas u Senti nerešeno 4:4, u meču petog kola Super lige Srbije. Domaći su poveli golom Mihajla Banjca u 14. minutu, a izjednačenje Radničkom doneo je Borisav Burmaz u 22. minutu.

Djuro Zec je četiri minuta kasnije ponovo doveo TSC u prednost, koju je u 57. minutu povećao drugim golom Banjac.

Gosti su do novog izjednačenja došli preko Marka Mirića u 72. i Stefana Filipovića u 75. minutu.

Do nove prednosti domaći tim došao je golom Leandra u 88. minutu, ali je Radnički ipak osvojio bod golom iz penala Mirića u šestom minutu sudijske nadoknade.

TSC je nakon nekomplektnog petog kola Super lige Srbije vodeći sa 13 bodova, dok je Radnički iz Kragujevca četvrti sa sedam bodova.

U sledećem kolu TSC gostuje Crvenoj zvezdi, a Radnički dočekuje Čukarički.