KRSTAJIĆ I TSC SU OZBILJNI: Perfektan niz nastavljen!

superliga, 4. kolo

Objavljeno: 21:10h

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole nastavili su perfektan pobednički niz u Superligi ove sezone, upisali su i četvrtu uzasotpnu pobedu pa su se na tabeli opet poravnali sa liderom Partizanom.

Krstajićev sastav je u ponedeljak uveče savladao niški Radnički na Čairu rezultatom 2:1 (1:0).

Strelci za goste bili su Đuro Zec u 31. minutu i Saša Tomanović u 63. minutu, dok je pogodak za domaći tim postigao kapiten Filip Kasaalica.

Navijači su mogli da vide vrlo zanimljiv i neizvestan meč, posebno od momenta kada je Kasalica pogodio mrežu TSC-a, od tada su se intenzivirali napadi Radničkog i u dve situacije gosti su samo pukom srećom sačuvali mrežu.