VOŠA OVERILA TREĆE KOLO U 96', BILO JE "ČUPAVO"! Sledi im LASK, Partizani i Hajduk eliminisani!

kvalifikacije za ligu konferencija

Prethodno je i Čukarički izborio plasman u 3.kolo

FK Vojvodina je izborio plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija jer je i u drugom meču 2. kola savladao litvanski Panevežis sa 1:0.

Gosti su bili bolji u drugom poluvremenu i jurili gol kojim bi meč odveli u produžetke, pogodili i stativu, ali su Novosađani odoleli au 96. minutu je Kabić golom overio prolaz dalje.

U 3. kolu Vošu očekuje dvomeč sa austrijskim LASK-om.

Klubovi iz susedstva, Hajduk iz Splita i albanski Partizani su eliminisani.

Hrvatski klub je ispustio 2:0 iz prvog meča i ispao posle pordužetaka (4:1) od kazahstanskog Tobolja.

Partizani je i u drugom duelu poražen od švajcarskog vicešampiona Bazela - 0:2 (prvi meč 0:3).