REMI ČUKARIČKOG NA EVROPSKOM DEBIJU: Bez golova u duelu sa Azerbejdžancima na Banovom brdu!

kvalifikacije za ligu konferencija

Revanš je za osam dana u Azerbejdžanu

Fudbaleri Čukaričkog i azerbejdžanskog Sumgaita odigrali su večeras u Beogradu nerešeno 0:0, u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Ekipa Čukaričkog je bila bolja tokom celog meča, imala je inicijativu i nekoliko dobrih prilika, ali nije uspela da zatrese mrežu gostujućeg tima.

Prvu dobru priliku za vođstvo Čuke propustio je u osmom minutu Janković kada je izašao sam ispred golmana Bajramova, ali čuvar mreže Sumgaita izašao kao pobednik u tom duelu.

FK Čukarički, FK Sumgait

Napadao je Čukarički do kraja prvog poluvremena, ali se gostujući tim dobro branio i na kraju odbranio.

Početak drugog poluvremena obeležila je prva ozbiljnija prilika za Sumgait kada je Kodzanijazov odlično šutirao, ali je lopta otišla malo pored desne stative.

Do kraja meča su na drugoj strani pokušavali Čolić i Jovanović, kao i Roganović u samom finišu utakmice, ali rezultat se nije menjao.