ČUKA POSLE PREOKRETA SLAVILA PROTIV VOŽDOVCA: Brđanima pobedu doneo bivši fudbaler Partizana!

linglong superliga srbije

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu ekipu Voždovca sa 2:1, u meču prvog kola Super lige Srbije.Gosti su od devetog minuta igrali sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Aleksandar Stanisavljević.

Šest minuta kasnije Voždovac je u prednost doveo Nemanja Milojević, a do kraja poluvremena domaći tim je izjednačio preko Đorđa Jovanovića u 43. minutu.

Pobedu Čukaričkom svojim drugim golom na meču doneo je Jovanović u 70. minutu.

U sledećem kolu Super lige Srbije Čukarički gostuje Novom Pazaru, a Voždovac dočekuje Proleter.