BRAZIL IZGUBIO PRVE BODOVE NA PRVENSTVU: Peru minimalnim rezultatom savladao Venecuelu (VIDEO+FOTO)

NEJMAR OSTAO NA KLUPI

Ekvadorci Iznenadili favorita za titulu

Objavljeno: 08:32h

Odigrana su dva poslednja meča grupe B Kopa Amerike. Brazil i Ekvador odigrali su nerešeno 1:1, dok je u drugom meču Peru slavio protiv Venecuele minimalnim rezultatom.

Brazil je noćas izgubio prve bodove na Kopa Amerika iako je poveo u 37. minutu kada strelac je bio Eder Militao. Izjednačenje Ekvadoru doneo je Mena u 53. minutu i tako obezbedio prolaz dalje svojoj ekipi.

Peru je dobio Venecuelu golom Andre Karilja u 48. minutu. Smušeno je delovala odbrana Venecuela posle kornera, a na pravom mestu se našao fudbaler Al Hilala i doneo svojoj selekciji drugi trijumf na Kopa Amerika.

Posle poslednjeg kola stanje na tabeli grupe B je sledeće: Brazil je prvim sa 10 bodova, drugi je Peru sa sedam, treća Kolumbija sa četiri, ćetvrti Ekvador sa tri i peta Venecuela sa dva boda. Ove ekipe sastaju se sa onima iz grupe A, ali još uvek nisu raspoređene pozicije, pa se čeka da i one odigraju poslednje kolo.