Argentinci bez Mesija uleteli u ogromne probleme, Suarez stigao Krespa! (VIDEO)

kvalifikacije za SP 2018.

"Gaučosi" su spali na peto mesto na tabeli kvalifikacija posle drugog uzastopnog poraza na domaćem terenu
Objavljeno: 10:03h

Strašna utakmica je viđena u derbiju između Kolumbije i Urugvaja, kojoj je dodatno na čari dala i kiša koja je padala. Agilar je doneo prednost Kolumbijcima, ali je Rodrigez pogodio na drugoj strani za izjednačenje.

Luis Suarez je napisao istoriju izjednačivši rekord Ernana Krespa sa 19. golom u ovim kvalifikacijama kada je pogodio za 2:1 u 79. minutu, međutim, Džeri Mina je pet minuta kasnije poravnao i postavio konačan rezultat.

Šampioni Južne Amerike, Čileanci, su sačuvali goli život i zadržali se u borbi za odlazak na Mundijal pobedom nad Peruom 2:1, a ulogu junaka je preuzeo Arturo Vidal.