SRBIJA PORAŽENA OD DOMAĆINA: Japanski "samuraji" nadigrali Piksijeve "orlove"! (VIDEO)

kirin kup

Najbolju priliku "orlovi" su imali u 44. minutu, ali je Makarić nije iskoristio

Fudbalska reprezentacija Srbije je danas u Japanu poražena od domaćina minimalnim rezulattom 1:0, u okviru Kirin kupa.

Strelac jedinog gola bio je fudbaler vicešampiona Belgije Genka, Džunja Ito, u 48. minutu utakmice. Posle kornera je lopta prosleđena na drugu stativu gde je krilni napadač bio neometan i zatresao mrežu.

Selektor Dragan Stojković je na teren poslao sledećih 11 fudbalera:

Rajković - Spajić, S. Mitrović, Pavlović - N. Jović, Gudelj, Nemanja Maksimović, Terzić - Grujić - Joveljić, Makarić.

Na startu drugog poluvremena u igru su ušli Petković i Vulić, a kasnije su zaigrali i Gavrić, Čestić i Ilić.

Doskorašnji fudbaler Partizana Takuma Asano, u 76. minutu je zamenio Ita u redovima "samuraja".

Najbolju priliku "orlovi" su imali u 44. minutu, ali je Makarić nije iskoristio.