BRAZIL PERFEKTAN: Argentina ostala bez pobede u 94. minutu!

Kvalifikacije za svetsko prvenstvo

Bilo je zanimljivo

Fudbalska reprezentacija Brazila savladala je na gostovanju Paragvaj sa 2:0 i upisala je šestu pobedu u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

"Karioke" su odigrale još jedan jako dobar meč i na kraju su ostvarili novi trijumf koji ih izdvaja na vrhu kvalifikacione grupe sa maksimalnim učinkom.

Do vođstva Brazil je stigao u četvrtom minutu Nejmar je pogodio za 0:1, a tačku na ovaj meč stavio je Pakueta u trećem minutu nadoknade.

Argentina je na gostovanju u Kolumbiji ispustila pobedu, a konačan rezultat bio je 2:2.

Fenomenalno su "Gaučosi" ušli u meč i već nakon osam minuta igre imali su dva gola prednosti.

Kristijan Romero je dao gol za 0:1 u trećem minutu, da bi Leandro Paredes u osmom pogodio za 0:2.

U finišu prvog dela golman Argentine Emiliano Martinez morao je van terena nakon teškog pada i to je očigledno poremetilo Argentince koji su na kraju ostali bez pobede.

Luis Muriel je Kolumbiji sa penala u 51. minutu vratio nadu u dobar rezultat golom za 1:2, a u 94. minutu Borha je pogodio za konačan rezultat susreta od 2:2.

Kvalifikacije za SP, rezultati:

Ekvador - Peru 1:2 Venecuela - Urugvaj 0:0 Kolumbija - Argentina 2:2 Paragvaj - Brazil 0:2 Čile - Bolivija 1:1