LIVERPUL VIDI LŠ-a, VILA OKRENULA PROTIV SPURSA U LONDONU: Palas bez Luke pao u nadoknadi protiv ARSENALA! (VIDEO)

premijer liga, 37. kolo

Liverpul bi pobedom nad Kristal Palasom skoro sigruno došao bar do četvrtog mesta jer ima bolju gol-razliku od Lestera

Aston Vila je preokretom pobedila Totenhem u gostima sa 2:1, u pretposlednjem, 37. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je domaćin golom Stivena Bergvajna u osmom minutu, da bi Aston Vila izjednačila komičnim autogolom Serhia Regilona u 20. minutu.

Pobedu Aston Vili doneo je Oli Votkins golom u 39. minutu.

Totenhem je šesti sa 59 poena, dok je Aston Vila 11. sa 52 boda.

U poslednjem kolu Totenhem će gostovati Lesteru, dok će Aston Vila dočekati Čelsi.

U istom terminu Njukasl je na svom terenu pobedio Šefild junajted sa 1:0.

Pobedonosni gol za Njukasl postigao je fudbaler Arsenala na pozajmici Džozef Vilok u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Njukasl je 15. sa 42 poena, dok je Šefild na poslednjem, 20. mestu sa 20 bodova.

U narednom kolu, Njukasl će gostovati Fulamu, dok će Šefild dočekati Barnli.

Pobedu na svom terenu ostavario je Everton koji je pobedio Vulverhempton sa 1:0, golom Rišarlisona u 48. minutu.

Everton je osmi sa 59 poena, dok je Vulverhempton 12. sa 45 bodova.

U narednom kolu, Everton će gostovati Mančester sitiju, dok će Vulverhempton dočekati Mančester junajted.

Fudbaleri Arsenala pobedili su Kristal Palas sa 3:1.

Arsenal je vodio na gostovanju od 35. minuta, golom Nikole Pepea, a u 62. je izjednačio Kristijan Benteke.

Gosti su do pobede došli golovima u nadoknadi, kada su u 91. i 95. minutu strelci bili Martineli i Pepe.

Srpski fudbaler Luka Milivojević nije bio u timu Kristal Palasa.

Arsenal je vezao četiri pobede i deveti je na tabeli sa 58 bodova.

Ima bod manje od Evertona i Totenhema, sa kojima će se boriti za plasman u evropska takmičenja.

Kristal Palas sa 44 boda zauzima 13. mesto na tabeli engleskog prvenstva.

Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima Barnli sa 3:0.

U poslednjem kolu će se odlučivati koja dva tima će se naći na trećoj i četvrtoj poziciji, koje vode u Ligu šampiona. Treći je Čelsi sa 67 bodova, dok četvrto mesto dele Liverpul i Lester sa po 66 bodova, ali Liverpul ima bolju gol razliku.

Golove za Liverpul postigli su Roberto Firminjo u 38, Natanijel Filips u 52. i Aleks Okslejd-Čemberlen u 88. minutu.

Barnli je od ranije obezbedio opstanak u ligi i nalazi se na 17. poziciji sa 39 bodova.

U poslednjem kolu, Liverpul će dočekati Kristal Palas, dok će Barnli gostovati Šefild junajtedu.

U istom terminu, takođe u gostime Vest Hem je slavio protiv Vest Bromviča sa 3:1.

Vest Hem je uspeo da sačuva šetu poziciju kolo pre kraja, koja vodi u Ligu Evropa sa tri boda više od sedmog Totenhema.

Golove za Vest Hem su postigli Tomaš Souček u prvom minutu nadoknade poluvremena, Angelo Ogbona u 82. i Majkl Antonio u 88. minutu.

Strelac za Vest Bromvič bio je Mateus Pereira u 27. minutu.

Vest Bromvič je od ranije ispao iz lige i nalazi se na 19. mestu sa 26 bodova.

U narednom kolu, Vest Hem će dočekati Sautempton, dok će Vest Bromvič gostovati Lidsu.