MISLI SU VEĆ NA "MARAKANI": Partizan poražen u poslednjem kolu prvenstva od Mladosti! (VIDEO)

38. kolo superliga

Crno-beli su napravili lošu uvertiru pred finale Kupa

Objavljeno: 20:10h

Fudbaleri Mladosti iz Lučana su savladali Partizan u poslednjem 38. kolu Superlige Srbije sa 1:0.

Jedini strelac na utakmici je bio Milan Bojović u 25. minutu igre.

Bolje je utakmicu otvrila Mladost, jer prvo beležimo pokušaj Radivojevića, nakon čega je Stojković morao da interveniše.

FK Mladost Lučani

A tu dobru igru su krunisali golom u 25. minutu kada je pogodio Bojović, posle asisitencije Radivojevića.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo golova, deluje da crno-beli su već mislima na finalu Kupa jer od primljonog gola smo videli ne puno prilika Partizana, tek pred kraj su pokušali prvo Holender, pa onda Šćekić.

Sem toga dosta nezainteresovana igra, anemična i bezopasna.

Samo što je počelo drugo poluvreme, a crno-beli su imali veliku priliku. Sjajnu akciju nije golom krunisao Jović,koji je na pas Šćekića šutirao preko gola.

Drugu šansu je propustio Marković u 67. minutu ali je dobro intervenisao golman gostiju.

Mladost je pokušala da udvostruči prednost kada je pokušao Gordić ali je lagano to odbranio Stojković.

FK Partizan

Do kraja utakmice Partizan je propustio dosta prlika, mašili su Urošević, Lutovac.

Ovo jeste jedan od onih bezbolnih poraza ali sigurno da nije prijatan jer sledi za nedelju dana najbitniji meč u sezoni, a to je finale Kupa na stadionu Rajko Mitić.