KRISTAL PALAS PREOKRENUO BEZ LUKE: Evrton neprijatno iznenadio, Totenhem bolji od Vukova (VIDEO)

premijer liga, 36. kolo

Danijel Džebison postigao je gol sa samo 17 godina

Objavljeno: 23:14h

Kristal Palasa je posle preokreta pobedio danas Aston Vilu sa 3:2, u 36. kolu Premijer lige.

Aston Vila je dva puta vodila, ali je domaćin ipak pobedio.

Džon Megin je doveo Vilu u prednost u 17. minutu, a u 32. je izjednačio Kristijan Benteke.

Novu prednost gostima doneo je Anvar El Gazi u 34. minutu.

Palas je izjednačio u 75. minutu golom Ahmada Elmohamadija, a pobedu je doneo Tajrik Mičel u 85.

Kristal Palas je 13. na tabeli sa 44 boda, pet manje od Aston Vile koja je na 11. mestu.

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas Vulverhempton sa 2:0, u 36. kolu Premijer lige.

Strelci u Londonu bili su Hari Kejn u 45. i Pjer Hojbjerg u 62. minutu.

Totenhem je na šestom mestu u engleskom prvenstvu sa 59 bodova, dok Vulverhempton ima 45 i zauzima 12. poziciju.

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na gostujućem terenu Vest Bromvič Albion sa 2:1, u utakmici 36. kola Premijer lige pogotkom golmana Alisona Bekera u nadoknadi vremena. Beker je postigao gol u petom minutu nadoknade vremena, kada je posle kornera loptu glavom poslao u mrežu.

Prethodno je Vest Bromvič poveo u 15. minutu golom Hela Robsona-Kalua, a izjednačio je Mohamed Salah u 33. minutu. To je bio 22. gol Salaha u Premijer ligi, po čemu se na prvom mestu liste strelaca izjednačio sa Harijem Kejnom iz Totenhema. Liverpul je ostvario 18. pobedu u ligi i peti je na tabeli sa 63 boda, jednim manje od Čelsija na četvrtom mestu koje vodi u Ligu šampiona.

Šefild junajted savladao je Everton u gostima 1:0 (1:0), u meču 37. kola engleske Premijer lige.

Everton je ovim porazom odustao od igranja u Evropi naredne sezone, a jedini gol na meču postigao je mladi Danijel Džebison u sedmom minutu susreta.