FESTIVAL PREOKRETA I SEDAM GOLOVA NA SENT DŽEJMS PARKU! Novi šampion je uspeo da izađe kao pobednik

36. kolo premijer liga

Građani su u juče i matematički obezbedili titulu

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras Njukasl dsa 4:3, u 36. kolu Premijer lige.

Siti je dobio utakmicu u kojoj je bilo tri prekreta, a junak je Feran Tores koji je postigao het-trik.

Njukasl je vodio od 25. minuta golom Emila Krafta, a potom su gosti dali dva gola.

Strelci su bili Žoao Kanselo u 39. i Tores u 42. minutu.

Žoelinton je izjednačio u nadoknadi poluvremena, a novu prednost Njukaslu u 62. minutu doneo je Džozep Vilok.

Siti je pobedio golovima Toresa u 64. i 66. minutu.

Mančester siti, novi šampion, prvi je na tabeli sa 83 boda, dok Njukasl ima 39 i zauzima 16. mesto.