NAPOLI PREJAK ZA FIORENTINU: Veliki kiks Milana, Beneventu ostala nada za opstanak (VIDEO+FOTO)

serija a, 37. kolo

Vlahović i Milenković bili su na terenu svih 90 minuta

Milan je propustio priliku da se pobedom protiv Kaljarija plasira u Ligu šampiona, pa će plasman u elitno takmičenje tražiti u poslednjem kolu.

Milan je odigrao veoma loš meč koji je na kraju završen bez golova 0:0 tako da Kaljari zasluženo nosi bod sa "San Sira".

Napoli je pobedio danas Fiorentinu u gostima sa 2:0, u 37. kolu Serije A.

Strelci su bili Lorenco Insinje u 56. i Pjotr Zjelinski u 67. minutu.

Napoli je nastavio niz dobrih rezultata i sada je treći na tabeli sa 76 bodova, jednim više od Milana i Juventusa.

Fiorentina ima 39 bodova i zauzima 13. mesto na tabeli italijanskog fudbalskog prvenstva.

Srpski fudbaleri Nikola Milenković i Dušan Vlahović igrali su za Fiorentinu.

Milenković je dobio žuti karton.

Nikola Maksimović nije bio u timu Napolija zbog korona virusa.

Fudbaleri Beneventa i Krotonea igrali su danas nerešeno 1:1, u 37. kolu Serije A.

Benevento je vodio od 13. minuta golom Đanluke Lapadule, a od 24. je imao i igrača više.

Crveni karton dobio je srpski fudbaler Vladimir Golemić.

Izjednačenje i bod Krotoneu u trećem minutu sudijske nadoknade doneo je Simi.

Benevento je u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 32 boda.

Ispred je sa 35 bodova Torino, koji ima utakmicu manje od Beneventa.

Krotone je davno ostao bez šansi za opstanak.

Sampdorija je sa 1:0, golom Fabija Kvaljarele iz penala u 88. minutu, pobedila Udineze.