NA KRAJU LAKO I UBEDLJIVO: Partizan savladao Voždovac i poslao ga u odlučujuću borbu za opstanak (FOTO)

superliga, 37. kolo

Crno-beli nisu dopustili iznenađenje

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac 3:0 u meču pretposlednjeg, 37. kola Superlige Srbije.

Partizan je poveo autogolom Bogdanovića. Jojić je prošao po levoj strani, uputio prizeman centaršut i Bogdanović je u želji da to izblokira prevario svog golmana.

Nije bilo promene rezultata sve do 73. minuta kada je Partizan rešio pitanje pobednika. Natho je izbacio svog čuvara kao "iz voza" i poslužio Nikolu Jovića kao na tacni na petercu koji je sproveo loptu u mrežu.

Konačan rezultat utakmice postavio je Natho koji je u 79. minutu uspeo da se u strelce upiše golom glavom.