ZVEZDA PROTUTNJALA BAČKOM! Petarda Beograđana za sve izvesnije skidanje Seltika sa trona

37. kolo superliga

Ovo je i dobra uvertira i za finale Kupa

Objavljeno: 20:02h

Fudbaleri Crvene zvezde su sa 5:0 savladali Bačku i tako stigli do svog 105 boda u prvenstvu.

Izabranici Dejana Stankovića su četiri gola dali u prvom poluvremenu. Strelci su bili: Pavkov (15'), Gavrić (24', 36'), Petrović (32').

U drugom delu su spustili malo gas i postigli samo jedan pogodak, koji je delo Mirka Ivanića u 86. minutu.

Zvezda je sada blizu rekorda po broju najviše osvojenih bodova u evropskom fudbalu, jer taj rekord za sada drži Seltik koji je osvojio 106. Crveno-belima sada nedostaju dva boda.

A još dva gola im trebaju kako bi oborili i rekord Partizana po broju postignutih golova u jednoj sezoni.