TOTENHEM SVE DALJE OD LIGE ŠAMPIONA: Lids i VAR ubili nadu "Pevaca"; LUKIN PALAS siguran, Liverpul slavio! (VIDEO)

premijer liga, 35. kolo

Derbi kola igraju finalisti Lige šampiona, Siti i Čelsi, od 18.30

Lids juinajted je danas na svom terenu savladao Totenhem sa 3:1, u utakmici 35. kola Premijer lige.

Lids je poveo u 13. minutu golom Stjuarta Dalasa, a izjednačio je Son Hjun Min u 25. minutu. Domaći su ponovo poveli u 42. minutu golom Patrika Bemforda, a pobedu je obezbedio Rodrigo pogotkom u 85. minutu.

Napadač Spursa Hari Kejn postigao je dva gola, ali su posle upotrebe VAR tehnologije oba poništena zbog ofsajda.

Lids je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede, a posle 15. trijumfa u ligi zauzima deveto mesto na tabeli sa 50 bodova. Totenhem je pretrpeo 11. poraz i šesti je na tabeli sa 56 bodova, dva više, ali i dve utakmice više od Liverpula koji je sedmi.

Kristal Palas je na gostujućem terenu pobedio Šefild junajted sa 2:0.

Londonska ekipa povela je u drugom minutu golom Kristijana Bentekea, a pobedu je obezbedio Ebereči Eze pogotkom u 88. minutu.

Kristal Palas je prekinuo niz od tri poraza i sada ima 11 pobeda i 41 bod na 13. mestu na tabeli, uz utakmicu manje.

Šefild junajted je već ispao iz lige, poslednji je na tabeli sa samo dve pobede i 17 bodova.

Kasnije igraju Mančester siti - Čelsi i Liverpul - Sautempton.

U slučaju pobede na svom Etihadu, Siti će osvojiti šampionsku titulu.

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras kao domaćini Sautempton sa 2:0, u 35. kolu engleske Premijer lige.

Strelci za Liverpul bili su Sadio Mane u 31. i Tijago Alkantara u 90. minutu.

Liverpul je upisao 16. pobedu u šampionatu i sa 57 poena zauzima šestu poziciju, dok je Sautempton 16. sa 37 bodova.

U narednom kolu, Liverpul će gostovati Mančester junajtedu, dok će Sautempton dočekati Kristal Palas.