Arsenal u poslednjem minutu do pobede, Totenhem odučio Siti od fudbala i jalovi Junajted i Lester! (VIDEO)

Premijer liga 7. kolo

Košćelni spasio Vengera srećnim golom u sudijskoj nadoknadi, "građani" poraženi od "pevaca", a Lester i "crveni đavoli" nisu se proslavili
Objavljeno: 19:42h

Džaba Zlatan Ibrahimović, džaba najskuplji transfer u istoriji fudbala (Pol Pogba), džaba to što je omatoreli Vejn Runi ostavljen na klupi, kada Mančester junajted ne može da pobedi čak ni Stouk, koji je do sada u ovoj sezoni prikazao možda i najmanje od svih ekipa Premijer lige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ekipa Žozea Murinja je odigrala samo 1:1 (0:0) kod kuće sa timom Marka Hjuza, koji nikako da pronađe formu, ali je očigledno bio dovoljno dobar za jalove Ibru i drugare.

Vodeći pogodak postigao je Antoni Marsijal, koji je sa klupe pojačao ekipu samo dva minuta pre toga (u 67. minutu), da bi izjednačenje i konačan rezultat postavio Džo Alen u 82. minutu posle užasnog kiksa Davida de Hee!

Junajted u ovom trenutku igra slično, ako ne i identično, kao što je igrao pod Lujom van Galom prošle sezone!