MILIVOJEVIĆEV PALAS NIJE IMAO ŠANSI: Siti šampionski, MITROVIĆ kasno ušao za Fulam, Everton kiksirao! (VIDEO)

34. kolo, Premijer liga

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na gostovanju ekipu Kristal Palasa sa 2:0, u meču 34. kola Premijer lige.

Gosti su do pobede došli golovima, Serhija Aguera u 57. i Ferana Toresa u 59. minutu.

Kapiten Kristal Palasa, srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je ceo meč.

Siti je prvi na tabeli Premijer lige sa 80 bodova i već sutra bi u slučaju poraza drugoplasiranog Mančester junajteda od Liverpula, mogao da osvoji titulu, dok ekipa Kristal Palasa zauzima 13. mesto sa 38 bodova.

U narednom kolu Premijer lige Siti dočekuje Čelsi, a Kristal Palas gostuje Šefild junajtedu.

U utakmici timova koji ne mogu do evropskih takmičenja, ali su i bezbrižni po pitanju opstanka, Brajton je savladao Lids kao domaćin sa 2:0.

Gros je postigao prvi gol iz penala u 14. minutu, a trijumf je overio Denijel Velbek u 79. minutu, vrlo lepim golom.

Brajton je 14. sa 37 bodova, a Lids deveti sa 47 bodova.

Fudbaleri Čelsija pobedili su Fulam sa 2:0.

Golove je dao KaI Haverc, u 10. i 49. minutu, a između toga još jedan koji je poništen.

Čelsi ima 61 bod i zauzima četvrto mesto na tabeli engleskog prvenstva.

Fulam je blizu ispadanja iz Premijer lige.

Ima 27 bodova, devet manje od Njukasla i Barnlija, od kojih ima utakmicu više.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović igrao je od 81. minuta za Fulam.

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Everton sa 2:1.

Aston Vila je vodila od 13. minuta golom Olija Votkinsa, a u 19. je izjednačio Dominik Kalvert-Luin.

Pobedu Aston Vili u 80. minutu doneo je Anvar El Gazi.

Aston Vila sada ima 48 bodova, četiri manje od osmoplasiranog Evertona.