JOVANOVIĆ I VIDOSAVLJEVIĆ MATIRALI MLADOST: Čuka u Ligi konferencija, Voždovac sve rešio za pet minuta!

superliga srbije, 34. kolo

I Zlatibor je slavio golom u uvodnim minutima utakmice

Objavljeno: 20:16h

Čukarički je današnjim trijumfom nad Mladosti iz Lučana u 34. kolu - 4:2 (1:0) - izbio na treću poziciju Superlige Srbije.

Ovom pobedom tim sa Banovog brda je obezbedio bar četvrto mesto na karaju takmičenja i samim tim plasman u Ligu konferencija - novo UEFA-ino takmičenje.

FK Čukarički, Milutin Vidosavljević

Dvostruki strelci za domaćina bili su Đorđe Jovanović i Milutin Vidosavljević dok je goste za kratko vratio u igru Saša Jovanović, a Milan Bojović iz penala u završnici dao gol kojim je blažio poraz.

U vrlo bitnom meču u borbi za opstanak, Voždovac je u gostima savladao Novi Pazar sa 2:0.

Oba gola su pala već u prvi pet minuta a strelci su bili Bogdanović i Purtić sa bele tačke.

Zlatibor je, takođe kao gost, pobedio Bačku minimalnim rezultatom. Jedini gol je u šestom minutu postigao Momčilović.

Rezultati:

Sreda:

Čukarički - Mladost 4:2 (Jovanović 11,49, Vidosavljević 62, 71 - Jovanović 53, Bojović 87p)

Novi Pazar - Voždovac 0:2 (Bogdanović 2, Purtić 5p)

OFK Bačka - Zlatibor 0:1 (Momčilović 6)