VIŠE OD PRESTIŽA: Metalac golom Kongoanca u nadoknadi dobio Vošu u Novom Sadu! BEZ GOLOVA NA JUGU

superliga srbije, 33. kolo

Večiti rivali igraju svoje mečeve kasnije tokom dana

Fudbaleri Metalca pobedili su danas u Novom Sadu Vojvodinu sa 2:1, u utakmici 33. kola Superlige Srbije.

Metalac je poveo u 64. minutu golom Stefana Cvetkovića, a izjednačio je Nemanja Čović u 89. minutu. Pobedu Metalcu doneo je Prestiž Mbongu u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Ekipa iz Gornjeg Milanovca sada ima 11 pobeda i zauzima deveto mesto na tabeli sa 45 bodova. Vojvodina je pretrpela sedmi poraz i treća je na tabeli sa 66 bodova, bodom više od četvrtoplasiranog Čukaričkog.

U drugoj utakmici u Superligi, Radnik i Radnički iz Niša odigrali su u Surdulici nerešeno 0:0.

Radnik je šesti na tabeli sa 49 bodova, a Radnički ima devet bodova manje na 15. mestu na tabeli.

Kasnije igraju Inđija - Crvena zvezda (17h) i Partizan - Spartak (19.30h).