NAPOLI DEMOLIRAO LACIO: Sergej Milinković Savić strelac, remi Rome i Atalante!

32. kolo, serija a

Roma je sedma sa 55 poena, dok je Atalanta na trećem mestu sa 65 bodova

Fudbaleri Rome i Atalante odigrali su večeras nerešeno 1:1, u 32. kolu italijanske Serije A.

Povela je Atalanta golom Ruslana Malinovskog u 26. minutu, da bi izjednačenje Romi doneo Brajan Kristante pogotkom u 75. minutu.

Atalanta je od 69. minuta igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Robin Gosens, dok je kod Rome isključenje zaradio Ibanjes u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Roma je sedma sa 55 poena, dok je Atalanta na trećem mestu sa 65 bodova.

U narednom kolu, Roma će gostovati Kaljariju, dok će Atalanta dočekati Bolonju.

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu Lacio sa 5:2.

Golove za Napoli postigli su Lorenco Insinje iz penala u sedmom i 53, Mateo Politano u 12, Dris Mertens u 65. i Viktor Osimen u 80. minutu.

Strelci za Lacio bili su Ćiro Imobile u 70. i srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić u 74. minutu.

Napoli je zabeležio 20. pobedu u prvenstvu i sa 63 poena zauzima petu poziciju, dok je Lacio šesti sa 58 bodova.

U narednom kolu, Napoli će gostovati Torinu, dok će Lacio dočekati Milan.