TSC BOLJI OD VOŽDOVCA, NAPREDAK POBEDIO U SUBOTICI! Čuka i sa igračem manje slavila u Pazaru

superliga, 32. kolo

Danas se igra šest utakmica ovog kola

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas domaću ekipu Novog Pazara sa 3:1, u utakmici 32. kola Superlige Srbije.

Domaćin je poveo golom Almira Aganspahića u 21. minutu, a tim iz Beograda do odmora je izjednačio preko Milana Savića u 44. minutu.

Gosti su u 59. minutu ostali sa igračem manje jer je zbog simuliranja prekršaja u kaznenom prostoru Novog Pazara drugi žuti karton dobio Dimitrije Kamenović.

Iako oslabljena, Čuka je došla do trijumfa pogocima Srđana Mijailovića u 78. i Đorđa Jovanovića u 79. minutu.

Posle nekompletnog kola, Čukarički je četvrti na tabeli sa 65 bodova, dok je Pazar na 15. mestu sa 36 bodova.

Novi Pazar u 33. kolu gostuje Zlatiboru, a Voždovac dočekuje ekipu Čukaričkog.

Fudbaleri Rada pobedili su na gostujućem terenu Zlatibor sa 2:1.

Rad je poveo u 50. minutu golom Aleksandra Trninića, a dva minuta kasnije prednost je udvostručio Marko Sarić. Jedini gol za domaći tim postigao je Stefan Vukić iz jedanaesterca u 74. minutu.

Posle treće uzastopne pobede, ukupno 12. u ligi, Rad se popeo na 11. mesto na tabeli sa 39 bodova. Zlatibor je pretrpeo 20. poraz i zauzima 18. mesto na tabeli sa 22 boda.

Metalac i Inđija odigrali su nerešeno 0:0.

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras na svom terenu Voždovac sa 4:1, u 32. kolu Super lige Srbije.

Golove za TSC su postigli Nenad Lukić u 45. i 68. iz penala, Djuro Zec u 63. i Jug Stanojev u 69. minutu.

Strelac za Voždovac bio je Nemanja Milojević u 59. minutu.

Voždovac je od 59. minuta igrao sa igračem manje pošto je isključen Jovan Nišić.

TSC je peti sa 49 poena, dok je Voždovac sa 38 bodova na 14. mestu.

U istom terminu, Napredak je u gostima pobedio Spartak sa 2:0, golovima Alena Melunovića u 34. i Marka Baćanina u 77. minutu.

Napredak je 15. sa 38 bodova, dok je Spartak sedmi sa 47 poena.

Pobedu u gostima je ostvarila i Mladost protiv Proletera sa 1:0, dok su u Nišu Radnički i Javor odigrali nerešeno 0:0.