ZVEZDA GUBILA, PROMAŠILA DVA PENALA, ALI NA KRAJU SLAVILA: Surduličani tvrd orah!

Superliga

Objavljeno: 21:14h

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su seriju pobeda. Iako su bili apsolutni favoriti na svom stadionu protiv Radnika iz Surdulice, morali su izabranici Dejana Stankovića da zapnu da bi stigli do nova tri boda 2:1.

Radnik je došao u vođstvo preko Milovanovića u 24. minutu, da bi crveno-beli u drugom poluvremenu sa dva pogotka stigli do 21. pobede u nizu.

Prvo je Sanogo doneo izjednačenje u 54. minutu, da bi pet minuta pre kraja utakmice Mirko Ivanić postigao gol za nova tri boda.

Treba napomenuti da je u 24. minutu Falko promašio penal za Crvenu zvezdu, a Mirko Ivanić u 72.

Crvena zvezda je prva na tabeli srpskog prvenstva sa 92 boda.

Radnik ima 48 bodova i nalazi se na petom mestu u Super ligi Srbije.