NE MOŽE SE TAKO U LIGU ŠAMPIONA: Njukasl prekinuo pobedničku seriju Vest Hema, "Vukovi" slavili protiv Šefilda!

32. kolo Premijer liga

Danas je na programu još jedna utakmica

U drugoj utakmici 32. kola Premijer lige Njukasl je slavio protiv Vest Hema sa 3:2.

Golove za domaće su postigli prvo Diop koji je bio strelac autogola, potom je Žoelington povisio prednost pred kraj prvog poluvremena. U drugom je ponovo Diop bio strelac gola u 73. minutu, ali sad loptu poslao u pravu mrežu, da bi samo pet minuta kasnije Lingard iz penala doneo izjednačenje. Da bi povedu ''Svrakama'' doneo Vilok golom u 83. minutu.

Vest Hem je sad ostao na četvrtom mestu sa 55. bodova ali pitanje hoće li nakon ovog kola tu i ostati. Dok Njukasl je na 15. mestu sa 35 bodova.

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su večeras Šefild sa 1:0

Strelac je bio Vilijan Žoze u 60. minutu.

Njemu je to prvi gol za Vulverhempton, od kako je u januaru došao iz Real Sosijedada.

Šefild je porazom i zvanično ostao bez šanse za opstanak u Premijer ligi Engleske.

Vulverhempton je vezao dve pobede i na 12. je mestu u engleskom prvenstvu sa 41 bodom.

Premijer liga, 32. kolo

Subota:

Njukasl – Vest Hem 3:2 (Diop 36ag, Žoelinton 41, Vilok 83 ;Diop 73, Lingard 80p) 16:00 Sautempton – Kristal Palas Odloženo

21:15 Vulverhempton – Šefild junajted