ŽENA SVIRALA PENAL ZA RADNIČKI I ODMAH POSTALA META: "Jeco, nismo se tako dogovorili" (VIDEO)

muke za srpskog sudiju

Zemun je pobedio, ali su dozivanja glavnom arbitru trajala i trajala.

Objavljeno: 15:07h

Postala je prvi fudbalski sudija na nekoj utakmici u Srbiji prošle sezone, ali je danas osetila sav gnev poraženih navijača i fudbalera.

U utakmici Zemun - Radnički Pirot (2:1), Jelena Cvetković je dosudila penal za goste sredinom prvog poluvremena, a odmah su krenule uvrede sa tribina stadiona u Zemunu.

- Jeco, nismo se tako dogovorili, Jecoo... - počelo je bezazleno.

Kad se poluvreme završilo, tek tad su počeli žešći komentari, a Cvetkovićeva je maltene sve vreme trpele uvrede jednog navijača.

- Bravo Jeco, oko moje lepo - moglo se još čuti sa tribina.

Nedavno je Jelena bila na meti kontroverznog Dragana Antića Recka na utakmici Trajala i Dinama iz Vranja.